Małopolski Festiwal Innowacji 2021 - Innowacje to MY


Małopolski Festiwal Innowacji to coroczne święto innowacyjności, które daje możliwość poznania know how, nowych technologii, inspirujących wynalazków oraz niezwykłych ludzi. Małopolska już po raz jedenasty łączy biznes, naukę, administrację i społeczność w celu promocji innowacyjności i przedsiębiorczości. To miejsce spotkań małopolskich innowatorów, którzy kształtują biznesowy i naukowy charakter regionu. Nie bez przyczyny mottem tegorocznych działań jest hasło ‘Innowacje to MY!’ Bez kreatywnych Małopolan i ich pomysłów Małopolska nie byłaby liderem pod względem innowacyjności.

Tegoroczny Małopolski Festiwal Innowacji obfituje w ciekawe wydarzenia oraz inspirujących prelegentów. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. A to wszystko za darmo w formule on-line! Start już 21 czerwca!

Konferencja Innowacje w Małopolsce. Przyszłość zależy od nas

Festiwal, jak co roku otworzy konferencja. Tegoroczna jest wyjątkowa, bo zapoczątkuje nowy coroczny cykl otwartej dyskusji o szeroko pojętych innowacjach w Małopolsce. Poruszone zostaną różne tematy, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność. Do dyskusji zaproszono ekspertów w swoich dziedzinach, którzy po swoich wystąpieniach odpowiedzą na pytania publiczności.

Więcej informacji o Festiwalu, program wydarzeń oraz linki do rejestracji dostępne są na stronie ►innowacyjna.malopolska.pl

Dla uczestników festiwalowych wydarzeń organizatorzy przygotowali atrakcyjne niespodzianki. Podczas konferencji inaugurującej MFI i paneli „Przy kawie o innowacjach” będzie można wygrać książkę Radka Kotarskiego „Inaczej. Jak pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej” z jego autografem. Dla uczestników pozostałych festiwalowych wydarzeń Partnerzy Wspierający MFI przygotowali bezpłatne bilety do muzeów, kin, teatrów i filharmonii.

Głównym organizatorem Małopolskiego Festiwalu Innowacji jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – poddziałanie 3.3.1 RPO WM 2014-2020. 

 

punktator

Przydatne linki


URZĘDY I INSTYTUCJE:

INSPEKCJE:

DORADZTWO:

WIADOMOŚCI ROLNICZE:

ROLNICTWO EKOLOGICZNE i TRADYCYJNE:

WSPARCIE DLA ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH:

---------------------------------------------------------------------


Licznik odwiedzin: 1642862