Nabór na warsztaty KSOW Podtrzymywanie tradycji - warsztaty praktyczne dla Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu gorlickiego


W 2020 roku Małopolska Izba Rolnicza realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Operacja pt. „Podtrzymywanie tradycji – warsztaty praktyczne dla Kół Gospodyń Wiejskich” zakłada organizację zajęć warsztatowych dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich w województwie małopolskim w powiatach: gorlickim, nowosądeckim, nowotarskim, tatrzańskim, w sumie dla grupy 60 osób.

Głównym celem operacji jest podniesienie wiedzy, doskonalenie umiejętności oraz rozbudzenie potrzeby kultywowania tradycji poprzez poznawanie technik wykonywania ozdób okolicznościowych. Efektem realizacji operacji będzie przeszkolenie i przekazanie praktycznych umiejętności w samodzielnym przygotowaniu tradycyjnych ozdób okolicznościowych (kartki świąteczne, stroiki bożonarodzeniowe, palmy wielkanocne i serwety dożynkowe), które będą przydatne w działalności KGW.

Zajęcia warsztatowe w powiecie gorlickim dla 15 osób odbędą się w dniu 18 sierpnia 2020 roku w godz. 9.00-15.00 w Gospodzie Magurskiej w Małastowie

Zapraszamy przedstawicieli KGW z powiatu gorlickiego do bezpłatnego uczestnictwa.
Rejestracja uczestników warsztatów do dnia 14.08.2020 w biurze MIR w Nowym Sączu            
ul Bielowicka 39L/2
email: nsacz@nir.sacz.pl, tel. 18  441 41 55 w godz.7.00-15.00.

PARTNERZY PROJEKTU:

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW informujemy o możliwości rejestracji w bazie partnerów KSOW na stronie www.ksow.pl
www.prow.malopolska.pl
www.mir.krakow.pl

 

 

punktator

Przydatne linki


URZĘDY I INSTYTUCJE:

INSPEKCJE:

DORADZTWO:

WIADOMOŚCI ROLNICZE:

ROLNICTWO EKOLOGICZNE i TRADYCYJNE:

WSPARCIE DLA ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH:

---------------------------------------------------------------------


Licznik odwiedzin: 1443511