Oferta sprzedaży nieruchomości rolnej w Lipnicy Wielkiej, pow. nowosądecki


Działka rolna, inwestycyjno-siedliskowa, pow. 33 600 m2 

Lokalizacja: Lipnica Wielka, gm. Korzenna, pow. nowosądecki
Cena: 210 000 zł 

Piękna działka z cudownymi widokami. Idealnie nadaje się zarówno dla indywidualnych osób, które planują postawić na niej dom jak i dla inwestorów, dając ogromne możliwości. Na działce dopuszczalna jest zabudowa siedliskowa - budynek mieszkalny wraz z budynkiem gospodarczym. Istnieje też możliwość budowy budynków pełniących funkcję magazynów i przechowalini na płody rolne. Dopuszczalne jest również budownictwo mieszkalne, usługowe i budownictwo rekreacji indywidualnej, realizowane w obrębie działki siedliskowej. Dozwolona jest ponadto budowa sieci i urządzeń infrastruktury technicznej i komunikacyjnej. Nabywca otrzyma gotową mapę do celów projektowych.
Działka jest bardzo dobrze nasłoneczniona, słońce oświetla ją od wschodu aż do zachodu, co nadaje jej wyjątkowe walory, jeśli chodzi o wszelkie uprawy lub hodowlę. Działka nadaje się pod uprawy ekologiczne oraz pod winnice! Posiada grunty o lekko pochylonej powierzchni, jest bardzo malownicza - rozpościerają się z niej widoki na okoliczne pola, dalsze zabudowy, lasy, wzgórza. Są to zaledwie niektóre zalety oferowanej nieruchomości. W pobliżu znajdują się sklepy, lokalne targoswisko, szkoła, kościół. Działka położona jest nieopodal Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego. 
Droga dojazdowo - przejazdowa jest utwardzana regularnie przez służby gminne solidnym żwirem, dzieli działkę na dwie częsci, przy której dolna granica przebiega wzdłuż rzeki.Górna granica przebiega wzdłuż kolejnej drogi polnej. Działka znajduje się zaledwie 47 min jazdy samochodem od Krynicy Zdrój.

Kontakt: tel. 692 062 435, e-mail: jola@sunshineworld.co.uk


 

Galeria


Licznik odwiedzin: 1030106