Podziękowanie za pomoc w organizacji wyborów do izb rolniczych


Szanowni Państwo,
Koordynatorzy ds. wyborów delegatów do Małopolskiej Izby Rolniczej

W imieniu Wojewódzkiej Komisji Wyborczej Małopolskiej Izby Rolniczej, powołanej w celu przeprowadzenia wyborów do rad powiatowych i Walnego Zgromadzenia MIR na kadencję 2023-2027, składam serdeczne podziękowania za pracę, jaką włożyliście Państwo w organizację tych wyborów – szczególnie w zakresie przygotowania niezbędnych dokumentów oraz udzielania bieżących informacji wszystkim osobom zainteresowanym wyborem delegatów, reprezentujących rolników w poszczególnych gminach naszego województwa. 

W tegorocznych wyborach do izb rolniczych, w województwie małopolskim, liczba członków Małopolskiej Izby Rolniczej, uprawnionych do wzięcia w nich udziału wyniosła 439 624 osoby. Stanowimy zatem znaczącą grupę wśród mieszkańców Małopolski, mającą ogromny wpływ na realizację jednej z podstawowych strategii naszego kraju, czyli zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego dla Polaków. Mamy nadzieję, że w nowej kadencji zrozumienie funkcjonowania Izby, jako samorządu gospodarczego, będzie rosło i tym samym nasze decyzje oraz opinie będą miały wpływ na życie gospodarcze województwa i kraju.

Uprzejmie prosimy o przekazanie powyższych podziękowań wszystkim członkom okręgowych komisji wyborczych, którzy włączyli się w sprawny przebieg wyborów okręgach wyborczych na obszarze województwa małopolskiego. 

W imieniu Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, z wyrazami szacunku,

Henryk Dankowiakowski
Przewodniczący WKW w Krakowie


 

punktator

Przydatne linki


URZĘDY I INSTYTUCJE:

INSPEKCJE:

DORADZTWO:

WIADOMOŚCI ROLNICZE:

ROLNICTWO EKOLOGICZNE i TRADYCYJNE:

WSPARCIE DLA ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH:

---------------------------------------------------------------------


Licznik odwiedzin: 2282014