Targi Pracy i Przedsiębiorczości- Świadomie do celu


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza na Targi Pracy i Przedsiębiorczości "Świadomie do celu", które odbędą się 18 października 2018r. w godz. 10.00-14.00 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7. W planowanym wydarzeniu weźmie udział około 90 wystawców pochodzących głównie z lokalnego rynku pracy prezentujących ponad 1300 miejsc pracy z różnych branż.
W ramach Targów zostanie utworzona specjalna strefa przedsiębiorczości skierowana do wszystkich osób planujacych otworzyć działalność gospodarczą, które potrzebują wsparcia finansowego i merytorycznego.
W programie ww. wydarzenia zaplanowano równiez organizację warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych otworzeniem i prowadzeniem firmy. Podczas warsztatów będzie można zapoznać się z warunkami i zasadami otrzymania dotacji na otworzenie działalności gospodarczej oraz uzyskać rady jak uzupełnić wniosek, poznać aktualne przepisy związane z obowiązkiem opłacania składek ZUS, ich wysokością oraz warunkami skorzystania z ulgi na start, jak i również zapoznać się z obowiązkami przyszłych przedsiębiorców wobec US. Szczegółowe informacje dotyczące targów i organizowanych warsztatów znajdują się w załączonym opisie targów oraz na stronie internetowej www.gup.krakow.pl.

Źródło: GUP w Krakowie

 

Załączniki


Licznik odwiedzin: 952372