INSTRUKCJA KORZYSTANIA
Z PODMIOTOWEJ STRONY
BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ
MAŁOPOLSKIEJ IZBY ROLNICZEJ

Strona podmiotowa BIP Małopolskiej Izby Rolniczej została stworzona zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

►Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej
►Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Użytkownik strony może wybrać zamieszczoną informację w menu przedmiotowym znajdującym się na pierwszej podstronie. Menu podzielone jest na grupy tematyczne, w których znajdują się odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik, wyswietla się podstrona zawierająca treść na wybrany temat. 

Aby powrócić do menu, należy wybrać odnośnik "strona główna", lub przycisnąć przycisk "wstecz" przeglądarki internetowej.

Umieszczone w górnej części strony - pole wyszukiwarki - służy do szybszego wyszukania żądanej informacji. W pole to należy wpisać słowo lub słowa kluczowe, a następnie kliknąć przycisk „Szukaj". Zostanie wtedy wyświetlona lista znalezionych dokumentów i tematów odpowiadająca kryteriom wyszukiwania.

Na stronie BIP MIR znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te zazwyczaj są publikowane w formacie PDF (Portable Document Format) i odczytywane za pomocą ogólnodostępnego programu „Adobe Reader”.


 

punktator

Przydatne linki


URZĘDY I INSTYTUCJE:

INSPEKCJE:

DORADZTWO:

WIADOMOŚCI ROLNICZE:

ROLNICTWO EKOLOGICZNE i TRADYCYJNE:

WSPARCIE DLA ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH:

---------------------------------------------------------------------


Licznik odwiedzin: 2544746